Десняньский Біосферний Резерват

Деснянський біосферний заповідник

Біосферний Резерват Розточчя

Біосферний заповідник Розточчя

Шацький Біосферний Резерват

Біосферний заповідник Шацький

by

2 березня відбулася онлайн-зустріч українсько-німецького проекту «Екосистемна адаптація до зміни клімату та стійкий регіональний розвиток через розширення можливостей українських біосферних резерватів» з представниками Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та експертами, що входять до складу координаційного комітету проекту.

“Ми дуже зацікавлені у інформації, яку напрацював проект. Ми також зацікавлені у інформації про конкретні приклади, на які вже потрібно реагувати для того, щоб максимально врахувати ці аспекти і інтегрувати їх у наступні проекти. Ми бачимо, що в різних секторах економіки мають готуватися і збиратися дані щодо вразливості екосистем до зміни клімату для того, щоб на державному рівні готувати заходи з адаптації”, – розповіла під час зустрічі Ірина Ставчук, заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України.

Представники біосферних резерватів представили результати конкурсу ідей на кращі пілотні проекти з адаптації до зміни клімату і розповіли про перебіг їхньої реалізації.

by

Кабінет міністрів призначив першою заступницею міністра захисту довкілля і природних ресурсів Ірину Ставчук. Вона також виконуватиме обов’язки голови новоствореного міністерства.

by

До 12 квітня 2020 року в Україні триває прийом робіт в рамках конкурсу ідей для пілотних проектів з екосистемної адаптації до змін клімату в біосферних резерватах. Переможці отримають до 10 тис. євро на реалізацію свого проекту.

У ефірі UA:Львів про конкурс ідей розповідають доцент ЛНУ ім. І.Франка, координатор проекту Анатолій Смалійчук та заступниця директора з наукової роботи заповідника «Розточчя» Галина Стрямець.

by

На початку квітня у ірландському місті Дублін пройшла масштабна конференція EuroMAB. Там зібралися фахівці з усього світу, аби обмінятися ідеями і досвідом у сфері біосферних резерватів. Чотири дні понад 300 науковців, практиків та активістів говорили про те, що ми можемо зробити, аби поліпшити взаємодію людини з природою.