Десняньский Біосферний Резерват

Деснянський біосферний заповідник

Біосферний Резерват Розточчя

Біосферний заповідник Розточчя

Шацький Біосферний Резерват

Біосферний заповідник Шацький

Переможці «Конкурсу ідей» розповіли про реалізацію проекту

by Mariana Verbovska

Сьогодні ми провели чотирьохгодинну зустріч у зумі разом із переможцями проекту «Конкурс ідей», представниками Фонду Міхаеля Зуккова та Університету сталого розвитку м. Еберсвальде.

На зустрічі дев’ять переможців конкурсу розповіли про реалізацію своїх проектів у трьох областях: на Львівщині, Волині і в Сумській області. Кожен із переможців отримав майже 10 тисяч євро на реалізацію своєї ідеї з екосистемної адаптації до зміни клімату.

Конкурс ідей, під час якого обирали переможців, є частиною проекту «Екосистемна адаптація до змін клімату та стійкий регіональний розвиток шляхом розширення можливостей українських біосферних резерватів». Цей проект фінансується Міністерством довкілля Німеччини і впроваджується в Україні Фондом Міхаеля Зуккова спільно з Університетом сталого розвитку Еберсвальде (Німеччина) та місцевими партнерами в біосферних резерватів «Деснянський», «Розточчя» та «Шацький».

Проект створений для того, щоб на прикладі біосферних резерватів показати, як природа сама може адаптуватися до зміни клімату. Детальніше про кожен проект ми будемо писати на нашій сторінці у фейсбук, слідкуйте за нашими оновленнями!

Go back